Kontakt

Studentradion 98,9
(Jur. namn Studentradioföreningen)
Org. nr. 817602-5230

Här hittar du information om hur du kontaktar oss på Studentradion 98,9. Om du är
osäker på vem du ska kontakta så kan du skicka till vår allmänna e-postadress
info@studentradion.com så ser vi till att det hamnar rätt!

Postadress:
Studentradion 98,9
Box 513
751 20 Uppsala
Besöksadress:
Ekonomikum
Kyrkogårdsgatan 10F
753 13 Uppsala
Konto
Bankgiro: 197-1464
Plusgiro: Har upphört
Telefon
018-69 60 62


Kontakta våra medarbetare

Styrelse

Stationschef och ansvarig utgivare
Oscar Tranberg
stationschef@studentradion.com
070-861 16 88

Programchef och vice ordförande
Joanna Hellström
programchef@studentradion.com

Rekryteringschef
Matilda Zander
rekryteringschef@studentradion.com

Reklamchef
Robin Lönander
reklamchef@studentradion.com

Sekreterare 
Johanna Ekström
sekreterare@studentradion.com

Ordförande
Annie Larsson
ordforande@studentradion.com


Ekonomichef

Tilda Alzén
ekonomichef@studentradion.com

Musikchef
Levi Hielle
musikchef@studentradion.com

Marknadschef
Fanny W. Viebke
marknadschef@studentradion.com

Teknikchef
Joel Sjölander
teknikchef@studentradion.com

 

Ledningsgrupp

Kultur- och nöjesredaktörer
Jakob Tholin och Arvid Segerström
kulturredaktor@studentradion.com 

Musikredaktörer
Agnes Björk, Tea Unnebäck och Lina Godeé
musikredaktor@studentradion.com 

Samhällsredaktörer
Gustaf Aronsson och Erik Lindvall
samhallsredaktor@studentradion.com 

Nyhetsansvarig
Vakant
nyheter@studentradion.com

Utbildningsansvarig 
Vakant
utbildningsansvarig@studentradion.com 

Socialansvariga
Linus Trygg och Fanny Svärd
socialansvarig@studentradion.com 

Dator- och streamingansvarig
Vakant
dator@studentradion.com

Webbansvarig
Vakant
webbredaktor@studentradion.com

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *