Kontakt

Här hittar du information om hur du kontaktar oss på Studentradion 98,9.

Om du är osäker på vem du ska kontakta så kan du skicka ett mejl till vår allmänna e-postadress
info@studentradion.com så ser vi till att det hamnar rätt!


Föreningsinformation

Studentradion 98,9
(Jur. namn Studentradioföreningen)
Org. nr. 817602-5230

Postadress:
Studentradion 98,9
Box 513
751 20 Uppsala
Besöksadress:
Ekonomikum
Kyrkogårdsgatan 10F
753 13 Uppsala
Konto
Bankgiro: 197-1464
Plusgiro: Har upphört
Telefon
018-69 60 62

 

Kontakta våra medarbetare

Styrelse

Stationschef och ansvarig utgivare
Erik Wallmark
stationschef@studentradion.com
072-552 19 85

Programchef och vice ordförande
Karl Lindberg
programchef@studentradion.com

Rekryteringschef
Sanna Larsson
rekryteringschef@studentradion.com

Reklamchef
Hugo Miller
reklamchef@studentradion.com

Sekreterare
David Mellqvist
sekreterare@studentradion.com

Ordförande
Erika Ansén
ordforande@studentradion.com

Ekonomichef
Petter Gage
ekonomichef@studentradion.com

Musikchef
Astrid Philipson
musikchef@studentradion.com

Marknadschef
Lisa Söderberg
marknadschef@studentradion.com

Teknikchef
Vakant
teknikchef@studentradion.com

 

Ledningsgrupp

Utbildningsansvarig
Vakant
utbildningsansvarig@studentradion.com

Socialansvariga
Vakant
socialansvarig@studentradion.com

Dator- och streamingansvarig
Vakant
datastreaming@studentradion.com

Webbansvarig
Max Rune
webbansvarig@studentradion.com